.
 
.

<<  Firma Profili   >>

 

MERAM MUTFAK ; Endüstriyel mutfak makina ve ekipmanlarının  imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

1985 yılında sektöre adım atan ve 2005 yılında Kurucumuz '' MEHMET ALİ ÇİÇEK '' Tarafından MERAM ENDÜSTRİYEL MUTFAK SANAYİ olarak adını duyuran firmamız, kısa sürede büyüyerek bu sektördeki yerini almıştır.

Gelişen teknolojiyle birlikte kaliteli ürünler ve en iyi hizmet politikasını benimseyen firmamız, endüstriyel mutfak sektöründeki markasını MERAM MUTFAK adı altında devam ettirmektedir.

''MERAM MUTFAK'' Endüstriyel mutfak sektöründe, yılların vermiş olduğu deneyimi teknolojiyle birleştirerek siz müşterilerimize yenilikçi ve zarif ürünler sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Ürünlerimiz; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır.

AŞÇILARIMIZIN ihtiyaçları gözetilerek yapılan geliştirme faaliyetlerinde, şeflerimizin adına mutfakta bütün ayrıntılar düşünülmektedir. Bunun yanında ürünlerdeki sürekli yenilenen şık ve ergonomik tasarım mutfaklarınıza pratikliğin yanında estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir pazarlama ve teknik servis ağına sahip olan MERAM MUTFAK müşterilerine kusursuz hizmeti sunmak için çok titiz bir şekilde davranmaktadır. Ürün kalitesi bakımından kusursuz ürünler üretmeyi ve müşteriye en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen MERAM MUTFAK, hızlı pazarlama ağıyla kusursuz hizmet sunmaktadır.

Ürünlerle ilgili problemlerde Türkiye’nin her bölgesinde bulunan alanında uzman teknik servis ağıyla anında müdahale edecek potansiyele sahiptir.

HEDEFLERİMİZ;

Müşterilerimizin tüm dilek ve şikayetlerini mevcut teknolojik imkanlar ışığında,mümkün olan en kısa zamanda çözmek ve ürünlerimizi geliştirmektir. MERAM MUTFAK geniş ihracat hacmiyle dünya pazarında kısa sürede kendini konumlandırmıştır. "MUTFAĞIN MERKEZİ" sloganı ile hizmetimize  devam ediyoruz.

 
 

Köfte kokoreç Arabası,Mısır haşlama Arabası,bardakta mısır arabası,Çubukta patates Arabası,Seyyar Köfte kokoreç arabası,Sabit Köfte kokoreç arabası,Tantuni arabası,simit arabası,araç üstü köfte kokoreç arabası,araç üstü mısır haşlama arabası,Köfte kokoreç Arabası imalatı,Mısır haşlama Arabası imalatı,bardakta mısır arabası imalatı,Çubukta patates Arabası imalatı,Seyyar Köfte kokoreç arabası imalatı,Sabit Köfte kokoreç arabası imalatı,Tantuni arabası imalatı,simit arabası imalatı,araç üstü köfte kokoreç arabası imalatı,araç üstü mısır haşlama arabası imalatı,
Köfte kokoreç Arabası fiyatı fiyatları,Mısır haşlama Arabası fiyatı fiyatları,bardakta mısır arabası fiyatı fiyatları,Çubukta patates Arabası fiyatı fiyatları,Seyyar Köfte kokoreç arabası fiyatı fiyatları,Sabit Köfte kokoreç arabası fiyatı fiyatları,Tantuni arabası fiyatı fiyatları,simit arabası fiyatı fiyatları,araç üstü köfte kokoreç arabası fiyatı fiyatları,araç üstü mısır haşlama arabası fiyatı fiyatları,
bardakta mısır arabası imalatı,Çubukta patates Arabası imalatı,Seyyar Köfte kokoreç arabası imalatı,Sabit Köfte kokoreç arabası imalatı,Tantuni arabası imalatı,simit arabası imalatı,araç üstü köfte kokoreç arabası imalatı,araç üstü mısır haşlama arabası imalatı,Köfte kokoreç Arabası,Mısır haşlama Arabası,bardakta mısır arabası,Çubukta patates Arabası,Seyyar Köfte kokoreç arabası,Sabit Köfte kokoreç arabası
Simit arabası,çubukta patates Arabası fiyatı fiyatları,Seyyar Köfte kokoreç arabası fiyatı fiyatları, Sabit Köfte kokoreç arabası fiyatı fiyatları,Tantuni arabası fiyatı fiyatları,simit arabası fiyatı fiyatları,araç üstü köfte kokoreç arabası fiyatı fiyatları,araç üstü mısır haşlama arabası fiyatı fiyatları, Köfte